ZABEZPIECZ

PRZED

POŻAREM

System sygnalizacji pożaru Warszawa

Logo profire

Wykonujemy systemy sygnalizacji pożaru w Warszawie. Działamy kompleksowo, dlatego zajmujemy się nie tylko samym montażem, ale również i zaprojektowaniem całego systemu od podstaw. Zapewniamy indywidualne podejście, co znajduje to odzwierciedlenie w oferowanych przez nas rozwiązaniach – są idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb i oczekiwań.


W opracowywaniu systemów sygnalizacji pożarowej mamy wieloletnie doświadczenie. Są one stosowane w takich budynkach, jak zakłady przemysłowe, wielkopowierzchniowe hale magazynowe, ale również galerie handlowe, placówki oświatowe czy też banki i wiele innych obiektów. Systemy sygnalizacyjne to tylko jedna z naszych specjalności – montujemy również m.in. urządzenia do gaszenia gazem FM200 i inny sprzęt gaśniczy.W jaki sposób może działać system sygnalizacji pożaru?


Głównym zadaniem systemu sygnalizacji pożaru jest wykrycie i powiadomienie o pojawieniu się ognia w obiekcie. W codziennej pracy stawiamy na nowoczesne technologie i kompleksowe rozwiązania, dlatego nasze instalacje mogą służyć również wielu innym celom.


System sygnalizacji pożaru zintegrowany z pozostałymi urządzeniami z zakresu ochrony przeciwpożarowej to propozycja dla osób, którym zależy na maksymalnym poziomie bezpieczeństwa użytkowników obiektu oraz znajdującego się na jego terenie mienia.


Systemy mogą być wyposażone w szereg detektorów – czujniki optyczne, temperaturowe, jonizacyjne, punktowe i wielosensorowe. Umożliwiają one szybką i precyzyjną lokalizację pożaru. Wykonana przez nas sygnalizacja pożarowa może sterować działaniami gaśniczymi – cały proces jest w pełni zautomatyzowany.Zalety montażu systemu sygnalizacji pożaru


Jedną z najważniejszych korzyści z instalacji systemu sygnalizacji pożaru jest podniesienie bezpieczeństwa danego budynku, w tym użytkujących go osób. Nasze rozwiązania umożliwiają bardzo szybkie wykrycie zagrożenia i natychmiastowe wdrożenie działań ewakuacyjnych i gaśniczych. Przekłada się to bezpośrednio na ograniczenie zniszczeń wywołanych przez pożar, a co się z tym wiąże także i ograniczenie kosztów ponoszonych z tego tytułu.


Logo profire

(48) 695 33 47 47

Tel
Logo profire